Centrum Konferencyjne Kopernik to jedno z największych centrów nauki w Europie. Znajduje się tu sześć galerii, ponad 400 interaktywnych eksponatów,  a także Teatr Robotyczny, w którym aktorami są najprawdziwsze roboty. Macie Państwo dwie możliwości skorzystania z Centrum Nauki Kopernik:

Zwiedzanie w godzinach otwarcia - można dokupić bilety wstępu do Kopernika w cenie 20 zł.

Zwiedzanie na wyłączność:

Na Państwa życzenie możemy zorganizować prywatne zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik. Galerie mogą być udostępnione pojedynczo (opcja A lub B lub C), dwie galerie jednocześnie (możliwe warianty: A + B lub A + C lub B + C) lub trzy galerie jednocześnie (opcje A + B + C).

A. Galeria Re: generacja  – liczba osób w galerii gwarantująca komfort zwiedzania to 150.

B. Galeria Korzenie cywilizacji łącznie z Teatrem Robotycznym liczba osób w galerii gwarantująca komfort zwiedzania to 170 (z czego 50 osób w Teatrze Robotycznym).

W  spektaklu w Teatrze Robotycznym  może wziąć udział jednocześnie 50 osób. W ciągu 1 godziny mogą odbyć się maksymalnie dwa przedstawienia (w ciągu 3 godzin - sześć). Jeden spektakl trwa ok. 20 minut i rozpoczyna się o pełnych godzinach, z częstotliwością co 30 minut. Na pierwszy spektakl możemy Państwa zaprosić o 19.00 na ostatnio 22.30.

W repertuarze Teatru Robotycznego gramy: „O królewiczu Ferrycym i królewnie Krystali” oraz „Tajemnica pustej szafy czyli duchy z czwartego wymiaru”. Przy składaniu zamówienia prosimy o zgłoszenie tytułu spektaklu.

C. Galeria Świat w ruchu łącznie z galerią Człowiek i środowisko - liczba osób w galerii gwarantująca komfort zwiedzania to 300.

Maksymalny czas zwiedzania galerii wynosi 3 godziny.

Ustalenia dotyczące ulokowania nośników reklamy w przestrzeni galerii będą prowadzone indywidualnie z pracownikiem CNK przyjmującym zamówienie na wynajęcie.